Styrelsen 2016

Ett enkelt sätt att komma i kontakt med HELA styrelsen om du vill något så använd  Styrelse@herrljungabhk.se

 

Petra

ORDFÖRANDE

Petra Andreasson

ordf@herrljungabhk.se

070-867 15 62  

 

KA&Pirre 2

 VICE ORDFÖRANDE

Kjell-Arne Alaby
ka.alaby@gmail.com

0513-213 06

 

 styrelse 15 Chatrine

SEKRETERARE

Chatrine Samuelsson
sekr@herrljunga.se 

 

styrelse15 siv

 KASSÖR

Siv Hansson
kassoren@herrljungabhk.se

0709-44 58 52 

 

 logga herrljunga cmyk frilagd (kopia)

 LEDAMOT

Johnny Meerenius
johnny_merenius@hotmail.com

 

St Ingemar

LEDAMOT

Ingemar Westfelt
ingemar@knallenhofs.se

 073-5346294

 

 

logga herrljunga cmyk frilagd (kopia) 

 LEDAMOT

Helena Eriksson
Helena@kungligahundar.se

073-5123252

 

sophie amigo 

SUPPLEANT 

Sophie Tunros
sophie.tunros@gmail.com

073-557 50 66

 

logga herrljunga cmyk frilagd (kopia) 

SUPPLEANT 

Gurtie Johansson
ewagurtie@gmail.com

 

 

Instr Gunilla

VALBEREDNING sammankallande

Gunilla Fries
g.fries@telia.com

070-421 62 01

 

 

 logga herrljunga cmyk frilagd (kopia)

VALBEREDNING

Josefine Berggren

 

 

IMG_20150215_1215341

VALBEREDNING

Britt-marie Himmerman
bmhimmerman@gmail.com

070-541 14 71